LV | RU | EN

TeslaBaltic.lv

TESLA serviss un uzlāde

Strauji pieaugot Tesla Baltic pārdošanas apjomam Latvijā un Baltijā, jau pavisam drīz ir plānots atvērt starptautisku Tesla servisa struktūru arī Rīgā. Tā nodrošinās pilna klāsta remontdarbu un apkopju veikšanu ikvienai Eiropas Tesla automašīnai! Tikmēr, galvaspilsētā ir pieejami 2 mūsu autorizēti servisa centri, kur iespējams veikt virsbūves remontdarbus un atrisināt uzdevumus, kas neprasa padziļinātu iejaukšanos motora, baterijas un vadības sistēmās! Operatīvi sasniedzams ir arī skandināvijas Tesla servisa tīkls, un mēs vienmēr atbalstam savus klientus saistošajos oragnizatoriskajos jautājumos.

Latvijā ātrākajos elektro uzlādes punktos TESLA uzpildes ātrums sasniedz 300 km stundā. Jau pavisam drīz, arī pie mums būs pieejamas TESLA SUPERCHAGER uzpildes stacijas, kuru efektivitāte nodrošinās pilnu uzlādi 15-20 minūtēs. TESLA auto baterijām ir šobrīd visātrākie uzlādes parametri, kas nozīmē Jūsu laika un naudas ekonomiju. Tāpat, daudzviet Latvijā uzlāde ir pieejama bez maksas, piemēram, pie lielajiem iepirkšanās centriem (Akropole, Spice, Alfa, Ikea u.c). Savukārt maksas ātrā uzpilde vidēji izmaksās 3 EUR uz 100 km. Vienkārša ir arī uzlāde mājas apstākļos, un šāds risinājjums izmaksās vēl mazāk.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir TESLA baterijas uzlādes ātrums?

Automašīnas Tesla var uzlādēt pat no parastās mājas kontaktrozetes. Uzlādes veids ir atkarīgs no pieslēgšanas veida.

Tesla Model 3 Long Range pilnas uzlādes laiks
Kontaktrozete 220 V/16 A 23 st. 20 min.
Combo stacija 1 st. 40 min.
Augstas jaudas sienas savienotājs (HPWC) 7 st. 10 min.
Stacija Supercharger V3 15 minūtes / 80%
Type 2 stacija 7 st. 10 min.

Kur veikt virsbūves un ritošās daļas remontu / apkopi?

Apkalpošanas un remonta formāts būtiski atšķiras no procedūrām ar parastajām automašīnām. Tesla koncepcija piedāvā šo procedūru vienkāršošanu.

Katra Tesla a/m pastāvīgi atrodas interneta tiešsaistē ar ražotāju un spēj on-line režīmā diagnosticēt elektronikas darbību, tādējādi nodrošinot savlaicīgus programmatūras atjauninājumus un risinājumus bez servisa apmeklējuma klātienē.

Regulārā servisa apkope nav nepieciešama!

Uzlādes punktu karte Baltijā un pasaulē

Pateicamies par PlugShare sniegto karti